Про компанію

Woodwool – торгова марка натуральної деревної шерсті. Одним з пріоритетних завдань ТМ Woodwool є турбота про Ваше здоров’я і навколишнє середовище, так як кожен з нас досить часто купує вироби з деревини. Це прекрасний природний матеріал, який на відміну від пластику виробляється з відновлюваних ресурсів і швидко утилізується не забруднюючи природне середовище. Однак не вся деревина заготовлюється прийнятним екологічним способом.

Офіційна статистика свідчить про те , що кожен п’ятий виріб з лісоматеріалів України і до 80 % продукції з тропічної деревини мають сумнівне походження, тобто, виготовлені і перероблені, швидше за все, з незаконно заготовленої деревини.

Якщо Ви чи Ваша організація дотримується певних моральних принципів, має прозору корпоративну соціальну політику, хоче знизити ризики бізнесу та покращити репутацію, то їй, безсумнівно, потрібно купувати або використовувати сертифіковані вироби з лісоматеріалів, у тому числі деревну шерсть Woodwool, зроблену з легально заготовленої деревини.

Якщо Ви хочете приєднатися до суспільства, що веде екологічно та соціально збалансоване господарство, то безсумнівно, Ваш вибір – сертифікована лісова продукція.

Історія нашої компанії почалася в 2012 році, і вже в червні запрацював перший верстат, зробивши на світ перша екологічно чисту стружку. Завдяки команді професіоналів високого рівня та кваліфікації, головним надбанням є високотехнологічне виробництво якісної м’якої деревної шерсті.